About
50743
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50743,theme-borderland,eltd-core-1.2,woocommerce-no-js,borderland-|-shared-by-wptry.org-theme-ver-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_inside_paspartu,grid_800,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
a

Hakkımızda

Türkiye’deki partnerlerinin yanı sıra uluslararası kurum ve firmalarla da işbirliği yapan Yiğit Holding, tüm iş kollarında en yeni teknolojiyi kullanan inovatif kadrolarıyla, günü takip eden değil YARINA ÖNCÜLÜK EDEN yenilikçi ve dinamik bir kurum kimliği taşımaktadır.

Bizler…

Yatırım danışmanlığı faaliyeti olarak biz, amaçlanan uzun ve kısa vadeli yatırım hedefleri, risk tercihleri, nakit gereksinimleri durumlarının dikkate alınarak yatırım planlarının oluşturulmasını hedeflemekteyiz. Yurtiçinde ve yurtdışında yapmış olduğumuz yatırımlar türkiye’ye katma değer katmakta ve döviz getirici çalışmalarda bulunmaktadır.
a
a

Fikirlerin yarıştığı bir çağda yaşıyoruz!

Fikirlerin yarıştığı bir çağda yaşıyoruz. Ancak iş yaşamında, doğru bir fizibiliteyle ve yeterli bir yatırımla desteklenmeyen hiçbir fikrin başarı şansı yüksek olmayacaktır. Doğru bir fikrin doğru bir yatırım kanalıyla buluşabilmesi ise şansa bırakılmayacak kadar hayati önem taşımaktadır. Yiğit Holding gerek kendi bünyesinde, gerekse Holding dışında üretilen fikirlere uygulanma olanağı tanımak amacıyla yatırım bölümünü oluşturmuş bulunuyor.

Destekliyoruz!

Yeni ve yaratıcı fikirleri desteklemek üzere kurulan yatırım bölümü, aşağıdaki alanlarda faaliyet göstermektedir. Kendi yatırım stratejisini belirlemek dışında uluslararası projelere yatırımcı bulma hedefinde çalışmaktadır. Yiğit Yatırımın ana faaliyet alanlarından birini de “Turizm”, “medya“ ve “sanayi” oluşturmaktadır.
a